Dünya evine girmeyi veya mutluluklarını paylaşmak isteyen bir çok insan var. Fakat akıllarında bir çok soru var; “Hangi davetiye beni yansıtır?”, “Hangi davetiyeyi seçmeliyim ki akılda kalıcılığım olsun?” gibi bu tarz sorular mevcut. Bu sorulara çözüm olmak niyetinde önerilerimizi de sizlerle kesin olarak paylaşacağız.

Öncelikle bir davetiyeyi seçmeden önce ilk başta bunlar dikkat etmelisiniz;

  • Davetiyenin kalitesi,
  • Davetiyenin ebatları,
  • Davetiyenin renk tasarımı,
  • Davetiyenin görsel seviyesi*

Kalitesinden kastımız bu davetiyeyi aldığınız zaman, düğününüz bittikten sonra yine saklayıp, saklamayacağınızdır. Davetiyeyi sadece bir kağıt parçası olarak değil, geleceğiniz olarak görmeniz sizi hem hüzne hemde sevince boğacaktır, tabi bu davet ettiğiniz kişiler içinde olabilir.

Görsel seviyeye gelir isek, bu biraz da sizin renk uyumunuza bağlı bir şey yani davetiye resimleri sizin için göz zevkinize uygun olmalı.

Şimdi gelelim 2018 yılında evlenecek çiftlere tavsiye edeceğim düğün davetiyeleri;

Karikatürlü Davetiyeler;

karikatürlü davetiye

İçlerimizde olan aşk hemen geçmesin diye ve ek olarak mizah duygunuzu biraz daha uygun bir hale getirmek adına. Düğününüz de bu mizahı yansıtın, herkes düğününüz de keyif alarak vakit geçirsin. Gelecekte tekrardan davetiye baktığınız zaman yüzünüzde bir tebessüm oluşacaktır.

Hareketli Davetiyeler;

çekmeli davetiye

Kim düğününde bir ilginçlik yapmak ister? veya yapmaz istemez ki?? Eğer düğününüzde davetiyeniz ilginç olmasını istiyorsanız. Hareketli davetiye modelleriilginç davetiyeler tam size göre sizler de düğününüzü ilginç ve akılda kalıcı olmasını istiyorsanız; hareketli davetiyeler tam size göre!

Resimli Davetiyeler;

4145 davetiye

Davetiyeleriniz de sizi yansıtacak bir bölüm olsa nasıl hissederdiniz? veya böyle bir yer ister miydiniz? Kim istemezki Resimli Davetiye modelleri kendinize ait bir bölüm oluşturmak için mükemmel bir seçim olabilir.

Çiçekli Davetiyeler;

çiçekli davetiye

Kimilerimiz düğün çiçeğini bir davetiye olarak istiyebilmekte. Eğer sizde bu tarz modeller istiyorsanız tam size göre çiçekli davetiye modelleri.